Možnosti platby

Na Pilulka.sk si môžete vybrať rôzne druhy platby.

Odporúčané spôsoby platby

Online platba kartou - Adyen

Platby Adyen sú chránené najvyššou formou zabezpečenia. Kompletný prenos dát je maximálne zabezpečený šifrovaním. Pre platbu je možné využiť kreditné / debetné karty Visa, Visa Electron, Maestro, Mastercard. Pri uložení platobnej karty pre ďalšie nákupy si Pilulka žiadne dáta o karte neukladá. Uloženie je zabezpečené šifrovaním. Viac informácií o Adyen.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Apple Pay

Apple Pay je bezpečný a jednoduchý spôsob platenia na iPhone, iPade a MacBooku. Stačí uložiť platobnú kartu do zariadenia, ktorým chcete platiť. Funguje iba v prehliadači Safari.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie
Google Pay

Google Pay

Google Pay je služba, ktorá poskytuje pohodlný spôsob platby ako s bežnou platobnou kartou. Pre použitie musíte uložiť platobnú kartu v aplikácii Google Store, v Google účte alebo v rámci prehliadača Chrome.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Rýchla platba - Slovenská sporiteľňa a.s.

Transakcie pomocou služby SporoPay sú chránené najvyššou bezpečnostnou normou. Prenos informácií je šifrovaný, a teda úplne bezpečný. Platba prebieha v známom prostredí internetbankingu George, kde sa prihlásite Vašimi prihlasovacími údajmi a následne potvrdíte už predvyplnenú platbu sms kódom. Službu SporoPay pre Pilulka.sk zabezpečuje platobná brána PayU. Viac informácií o SporoPay.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Rýchla platba - Tatra banka a.s.

Transakcie pomocou služby TatraPay sú chránené najvyššou bezpečnostnou normou. Prenos informácií je šifrovaný, a teda úplne bezpečný. Platba prebieha v známom prostredí internetbankingu Tatra banky, kde sa prihlásite Vašimi prihlasovacími údajmi a následne potvrdíte už predvyplnenú platbu sms kódom alebo čítačkou. Službu TatraPay pre Pilulka.sk zabezpečuje platobná brána PayU. Viac informácií o TatraPay.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Rýchla platba - VÚB banka a.s.

Transakcie pomocou služby ePlatby VÚB sú chránené najvyššou bezpečnostnou normou. Prenos informácií je šifrovaný, a teda úplne bezpečný. Platba prebieha v známom prostredí internetbankingu VÚB banky, kde sa prihlásite Vašimi prihlasovacími údajmi a následne potvrdíte už predvyplnenú platbu sms kódom. Službu ePlatby VÚB pre Pilulka.sk zabezpečuje platobná brána PayU. Viac informácií o ePlatby VÚB.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Ostatné druhy platby

Dobierkou - platba pri prevzatí kuriérovi

Platbu vykonáte prepravcovi pri preberaní tovaru. Platba kuriérovi je možná platobnou kartou alebo v hotovosti. Za platbu dobierkou účtujeme poplatok 1€.

Pri prevzatí

Platba bankovým prevodom

Platba vopred štandardným bankovým prevodom. Platbu uskutočnite prostredníctvom internet bankingu Vašej banky alebo osobne na pobočke Vašej banky. Údaje pre platbu Vám zašleme emailom po potvrdení objednávky.

Číslo účtu (IBAN): SK6583300000002801390642
SWIFT: FIOZSKBA
Banka: FIO banka
Variabilný symbol:: číslo Vašej objednávky

Spracované do 1-2 pracovných dní

Platba pomocou kryptomien

Objednávku zaplatíte pomocou kryptomien Bitcoin alebo Litecoin. Po dokončení objednávky budete presmerovaný na zabezpečenú platobnú bránu Confirmo, kde si zvolíte menu, ktorou zaplatíte (Bitcoin alebo Litecoin). Po výbere meny už nie je možné zmeniť spôsob platby. V pravom hornom rohu môžete vidieť sumu v eurách.

Po zvolení meny vám platobná brána zobrazí adresu peňaženky na ktorú máte odoslať danú čiastku vo zvolenej kryptomena. Uhradenie môžete urobiť buď kliknutím na odkaz „Uhradiť z peňaženky“, ktorý sa pokúsi automaticky spustiť predvolené peňaženku nainštalovanú vo vašom počítači alebo môžete tiež použiť QR kód prípadne zadať adresu a čiastku vo vašej peňaženke.

Ak platba prebehla v poriadku, bude potvrdená v priebehu pár minút. Ide o rýchly a bezpečný spôsob platby. Za platbu kryptomenou účtujeme poplatok 1,99€.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečené transakcie

Klarna

Klarna je pohodlný spôsob platby, ktorý umožňuje odložené platby alebo rozdelenie nákupu do viacerých splátok. Je to vhodná alternatíva k platbe dobierkou, keďže platíte až po dodaní tovaru. Po zvolení tejto možnosti budete presmerovaní na platobnú bránu Klarna, kde dokončíte platobný proces. Tento spôsob platby je rýchly, jednoduchý a bezpečný.

Rýchlo a jednoducho
Zabezpečená platba

Benefitné programy

Za platbu benefitnými poukážkami si účtujeme poplatok 1,99€.

Benefit Plus

Platba online zo zamestnaneckého benefitného programu spoločnosti Benefit Management s.r.o. Pri použití tejto metódy platby nie je možné uplatniť kredity z Bonus Klubu Pilulka a zľavové kódy. Platba prebieha online kartou Benefit Plus. Viac informácií o Benefit Plus.

 

iBenefity.sk

Platba online bodmi zo zamestnaneckého benefitného programu spoločnosti BENEFITY a.s. . Pri použití tejto metódy nie je možné uplatniť kredity z Bonus Klubu Pilulka a zľavové poukazy. Platba prebieha online kartou iBenefity.sk. Viac informácií o iBenefity.sk.

 

Edenred

Platba online bodmi zo zamestnaneckého benefitného programu spoločnosti Edenred - Cafeteria Benefity. Pri použití tejto metódy nie je možné uplatniť kredity z Bonus Klubu Pilulka a zľavové poukazy. Platba prebieha online kartou Edenred. Viac informácií o Edenred.

UP Benefia

Platba online bodmi zo zamestnaneckého benefitného programu spoločnosti UP Benefia - Cafeteria Benefity. Pri použití tejto metódy nie je možné uplatniť kredity z Bonus Klubu Pilulka a zľavové poukazy. Platba prebieha online kartou UP Benefia (Gusto karta). Viac informácií o Up Benefia.

Doxx e-benefitné poukážky

Platba online bodmi zo zamestnaneckého benefitného programu spoločnosti Doxx. Pri použití tejto metódy nie je možné uplatniť kredity z Bonus Klubu Pilulka a zľavové poukazy. Platba prebieha online kartou Doxx. Viac informácií o Doxx.